Saç Ekimi'nde İşin Uzmanına Danışın Hemen Formu Doldurun!

Uluslararası tecrübesi ve uzman kadrosu ile Aslı Tarcan Tıp Merkezi saç ekimi, alanında teknolojinin en son ürünleriyle hizmetler sunmaktadır.

Sağlık ve güzellik sektöründe Türkiye’nin her daim zirvesinde olan Aslı Tarcan Tıp Merkezi, dünyanın da dört bir yanından tercih edilen değerli bir kurum olarak sizlere mutluluğa giden en estetik yolu vadediyor. Unutmayın!

Mutluluk hayal etmekle başlar; biz sadece hayallerinizi şekillendiriyoruz…

Hızlı İletişim ve Bilgi Formu

ASLI TARCAN CLINIC IS MEMBER OF FUE EUROPE

Saç Ekim ve Tedavileri

line_1

Türkiye’nin en çok tercih edilen saç ekim merkezi olarak FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi, PRP tedavisi, mezoterapi tedavisi hizmetlerini hastane ortamında sunmaktayız. VIP transfer ve otel hizmetimiz vardır.

asli tarcan sac ekimi

Estetik ve Plastik Cerrahi

line_1

Vücutta gerekli olarak görülen yerlere estetik bakış açısıyla yapılan hekimlik çalışmalarına denir. Cerrahi zorunlulukların yanı sıra daha estetik görünmek isteyenler veya vücudunun herhangi bir noktasından memnun olmayıp psikolojik problemler yaşayanların da başvurabileceği bir daldır.

yüz estetik

Yüz Estetiği

Yüzdeki ifade çizgilerini yumuşatmak ve yüz hatlarını tanımlamak için burun, dudak, göz çevresi ve kulak gibi bölgelerde kullanılır. Kişinin doğal güzelliğini arttırıp kendinden emin bir görüntü verir.

göğüs estetiği

Göğüs Estetiği

Kişinin arzu ettiği göğüs boyutu ve şekline ulaşmasına yardımcı olmak için kullanılır. Doğal görünümlü ve çekici sonuçlar elde etmeye özen gösterilir.

vucut estetigi

Vücut Estetiği

Vücudun farklı noktalarındaki zamanla oluşan bozulmaların veya estetik kaygıların giderilmesi için kullanılır. Kişiye karın germe, kalça germe, yağ dolgusu gibi alt başlıklarda estetik ve doğal bir görüntü kazandırmak öncelikli amaçtır.

vagina estetigi

Genital Estetik

Genital deformasyonu giderme amacı taşıyan işlemler bütünüdür.  Yaşlılık veya önceden yapılmış yanlış operasyonlar bu bozulmalara neden olabileceği gibi genital estetik, kişilerin özel tercihleriyle de ilgilidir.